5 TIPS ABOUT کارشناسی خودرو YOU CAN USE TODAY

5 Tips about کارشناسی خودرو You Can Use Today

5 Tips about کارشناسی خودرو You Can Use Today

Blog Article

قبل از درخواست کارشناسی خودرو را از نزدیک بازدید کرده و در صورت پسند برای کارشناسی تماس بگیرید

عمق‌سنج‌های حرفه‌ای و ضخامت‌سنج رنگ دیجیتال – برای کارشناسی رنگ و بدنه

آچاره با ارائه سرویس کارشناسی خودرو در محل، این مشکل را حل کرده و شما می‌توانید هر زمان که نیاز به حضور کارشناس برای بررسی تمام و کمال خودروی مدنظرتان داشتید، از این سرویس بهره‌مند شوید.

کارشناس در این بخش، به هرگونه صدا یا لرزش غیرطبیعی توجه ویژه‌ای داشته و مشکلات فنی را برای خریدار اعلام می‌کند.‌‎در خودروهای پیشرفته توسط دستگاه دیاگ می‌توان تا حدودی به مشکلات فنی یک خودرو پی برد.

کارشناس آنلاین ماشین یا حضوری با استفاده از لوازم کارشناسی خودرو به شما بسیار کمک خواهد کرد با کمترین دغدغه ماشین جدید یا کارکرده خود را بخرید.

پس از ثبت درخواست کارشناسی خودرو در سایت کارکیتا، یک کارشناس متخصص در محل مورد نظر شما و در زمان ثبت شده حضور پیدا خواهد کرد. سپس، مراحل کارشناسی ماشین به صورت تخصصی انجام می‌شود.

پاسخگویی سایت به همراه سرعت عمل و دقت ‌کارشناس اعزامی، همگی عالی بودن.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به الو چک می باشد.

فروشنده با مراجعه به کارشناس فنی و دریافت برگه سلامت، در واقع مهر تاییدی بر اصالت و اعتبار وسیله نقلیه خود می‌زند. همچنین قیمت منصفانه‌ای که به وسیله کارشناس خودرو تعیین می‌شود، بر اساس مشخصات و عملکرد ماشین است و خریدار هیچ دلیل قانع‌کننده‌ای برای مخالفت و چانه‌زنی با آن ندارد.

اگر علاقمند به گرفتن مجوز کارشناسی رنگ خودرو و دیگر بخش های کارشناسی خودرو هستید، می بایست در دوره های آموزشی شرکت کنید. پیش از این اقدام نیز نیاز است تا از هزینه های کارشناسی خودرو مطلع شوید.

ولی کارشناسی خودرو، یک امر اختیاری است که معمولا به سه دلیل انجام می‌شود؛ محاسبه قیمت، خرید و فروش، و سنجش آسیب‌دیدگی پس از تصادف.

تست سلامت: خروجی‌های اگزوز بررسی می شوند تا اگر مشکلی وجود دارد، پیگیری شود.

همچنین به طور مداوم کلاس‌های آموزشی و توجیهی به منظور افزایش اطلاعات فنی کارشناسان در همراه مکانیک برگزار می‌شود تا امکان بروز کارشناسی ماشین خطای احتمالی را به حداقل برسانیم.

جلوبندی و زیربندی تعمیرات موتور تعمیرات گیربکس خدمات برق خودرو صافکاری و نقاشی سرویس‌های دوره‌ای پرداخت اعتباری کارشناسی قبل از خرید

Report this page